PAZNOKCIE

Dłonie to „prawda o kobiecie”. Prawda o tym jak po całym dniu spotyka cię sterta brudnych naczyń, zabłocona podłoga, zachlapane kafelki, a ty jesteś zmęczona i nawet nie myślisz, żeby założyć rękawiczki. Pucujesz, szorujesz, dezynfekujesz, kafelki, wannę itp. Po skończonej pracy padasz, nawet nie pamiętasz o kremowaniu rąk. Prosisz partnera o masaż stóp, a on z grymasem trzy razy pogłaszcze i udaje ze już koniec.

To wszystko sprawia ze twoje dłonie wyglądają na 10 lat starsze niż wskazuje pesel... Ubierasz pełne buty, bo wstydzisz pokazać zaniedbane stopy! Jeżeli tak jest to ta oferta pielęgnacji dłoni i stóp skierowana jest właśnie do Ciebie.


DŁONIE:
  • Manicure z malowaniem paznokci - naturalny french ze zdobieniem wraz z masażem dłoni.
  • Żel na naturalnej płytce ze zdobieniem - doskonała alternatywa tradycyjnego lakierowania paznokci, trwałość i wygoda, ponieważ masz piękne paznokcie kilka tygodni. Jedyny warunek to odpowiednia długość twojej naturalnej płytki.
  • Paznokcie żelowe na tipsie: dowolność form, kształtów i kolorów od naturalnego po brokatowe wykończenia.
  • Zdobienia paznokci: cyrkonie w różnych kolorach i kształtach (Swarovski), kolorowe żele i lakiery, kwiatuszki i inne ozdoby zatapiane w żelu, zdobienia farbkami akrylowymi.
  • Lakiero-żele renomowanej firmy OPI.
  • Zabieg regenerujący z mikrodermabrazją i maską parafinową.

STOPY:
  • Pedicure z malowaniem paznokci i ich zdobieniem - usuwanie modzeli, nagniotków, odcisków; cudowny masaż stóp wraz z peelingiem.
  • Lakiero-żele gwarantują trwałość koloru.
  • Zabieg regenerujący z mikrodermabrazją, masażem stóp i maską parafinową.


UWAGA - PODĄŻAJ ZA MODĄ!!!

Według najnowszych terendów długaśne i przesycone zdobieniami tipsy odchodzą do lamusa. Modne stają się krótkie i jednolite kolorystycznie paznokcie. Dzięki lakiero-żelom możemy szczycić się swoimi kolorowymi pazurkami ok. 3 tygodni (a na stopach nawet dłużej). Zakładanie i uzupełnienie trwa również nieporównanie krócej, aniżeli tradycyjnych żeli (ok 1-1,5h). Są bardzo wygodne i mają fantastyczne kolory. Dla zachowawczych Panien Młodych proponuję delikatne perłowe, różowe lub beżowe kolory. Tak więc koniec z odrapanym po 2 dniach kolorowym lakierem! Przy zakładaniu lakiero-żeli ingerencja w naturalną płytkę paznokcia jest niewielka. Nie martwicie się więc o szkodliwość lakiero-żeli, w porównaniu z klejem do tipsów to jedynie delikatne matowienie. Od 2010 roku pracuję na tej metodzie i mam coraz więcej zachwyconych klientek.