Rzęsy semi-pernamentne 1:1
RZĘSY SEMI-PERNAMENTNE ekskluzywnej marki  Dla kogo są te rzęsy...?
Dla każdej kobiety, która chce wyglądać seksownie i mieć „to coś” w spojrzeniu. Jeżeli nie masz czasu malować się rano i wolisz pospać 15 min to metoda idealna dla Ciebie. Jeżeli Twoje rzęsy nie są dostatecznie długie i niezbyt grube to metoda idealna dla Ciebie. Jeżeli chciałabyś mieć bardziej migdałowe lub większe optycznie oko to metoda idealna dla Ciebie!!!

Czym są?
Rzęsy są wykonane z materiału imitującego naturalną rzęsę (włókna poliestrowo jedwabne), idealnie elastyczne, w czterech grubościach, kilkunastu długościach oraz różnych kształtach. Farmaceutycznej jakości klej jest produktem europejskim, bezzapachowy, może być stosowany nawet do bardzo wrażliwych oczu. Nie posiada niebezpiecznych substancji: formaldehydów (szkodliwe opary). Klej posiada wymagane oceny bezpieczeństwa – Raport COSHH oraz spełnia normy ISO 10993.

Jak wygląda założenie?
Odbywa się na leżąco (można uciąć sobie drzemkę). Trwa ok. 3h. Rzęsy są w 100% wodoodporne. Na jednym oku przyklejam 70-120 rzęs, w systemie 1:1 na całej długości Twojej naturalnej rzęsy.

Jaki będzie efekt?
Gwarantuję, że Twoje rzęsy będą wyglądać niesamowicie a jednocześnie bardzo naturalnie. Będą pogrubione (4 rozmiary) i wydłużone od 30-50%

Jak często należy je uzupełniać?
Średnio spotykamy się co 3 tygodnie. Pamiętaj przy tej metodzie liczy się systematyczność uzupełnień.

O czymś jeszcze muszę wiedzieć?
Rzęs Noveau Lashes nie wolno tuszować ani stosować preparatów do demakijażu zawierających cząsteczki tłuszczu (np. mleczko, płyn micelarny). Do 10h po aplikacji nie możesz ich moczyć. Frma Nouveau Lashes proponuje kosmetyki do pielęgnacji domowej: chusteczki do demakijażu twarzy, sealer pielęgnujący klej, odżywkę do pielęgnacji nowo wyrastających rzęs. Polecam zainwestowanie w te produkty jeżeli chcesz długotrwale nosić rzęsy.