Nie mam wątpliwości, ślub dla kobiety to nie tylko najważniejszy dzień w życiu, ale przede wszystkim dzień, w którym WSZYSCY na Ciebie patrzą. Całość musi być doskonała! W tym dniu nie na wszystko możesz mieć wpływ np. na pogodę, ale z pewnością to od Ciebie zależy jak będziesz wyglądać i jak oceni Twój wygląd najbliższa rodzina, znajomi i .... Twój przyszły mąż.

Gwarantuję Twój olśniewający wygląd, ponieważ pracuję tylko na profesjonalnych kosmetykach, sprawdzonych w ekstremalnych sytuacjach (również w Kenii przy temperaturze +51*C).

Jeżeli masz wątpliwości co pasuje do twojego typu urody, nie chcesz popełnić błędu przy wyborze sukni lub fryzury zapraszam na kompleksowy wizaż ślubny. Pełna stylizacja ślubna obejmuje: kreacje ubioru i dodatków (dobór odpowiedniego fasonu stroju ślubnego do sylwetki - kolor, styl, tkanina, biżuteria, kwiaty, buty, fryzura ślubna itp.), makijaż próbny oraz makijaż właściwy. Pomagam również w kreowaniu wizerunku pana młodego!


Próbny makijaż ślubny

Wykonuję zazwyczaj kilka tygodni przed terminem ślubu, trwa około 1,5h. Na próbie ustalamy wszystkie szczegóły, aby wszystko tworzyło jedną całość (suknia, dodatki, bukiet i oczywiście makijaż), spotykamy się u mnie. Obowiązkowo proszę przynieść kawałek materiału lub zdjęcia sukni. W ramach jednego spotkania mogę wykonać różne makijaże oczu, np. dodatkowo zaproponować make up rozświetlający z dodatkami w postaci: sztucznych rzęs, kryształków, itp.


Makijaż właściwy

Na makijaż Panny Młodej w dniu ślubu potrzebuję godzinę i ok. 30-40 min na makijaż każdej dodatkowej osoby. Dodatkowo mogę pomalować ważne dla Ciebie osoby - mamę, świadkową, koleżanki. Powinnam o nich wiedzieć wcześniej, abym mogła ustalić godziny spotkania i spotkania z innymi Klientkami.


Przygotowania przedślubne Panny Młodej

Doskonały wizerunek Panny Młodej to nie tylko makijaż, fryzura, kwiaty i suknia. Bardzo ważne są również paznokcie dłoni, stopy i cera. Zapewniam kompleksowe usługi, tworząc jednorodny, pasujący do siebie całokształt. Możemy spotkać się na paznokciach dłoni (naturalny french, żel na naturalnej płytce oraz żel na tipsach).
Ważne są również stopy - zadbane, wypielęgnowane z estetycznie pomalowanymi paznokciami, szczególnie jeżeli planujesz ubrać sandałki!!!

Często Klientki pytają mnie o trwałość makijażu - nie mam wątpliwości, jest bardzo trwały! Niektóre Panie wykorzystują go jeszcze na drugi dzień. Nie tworzę "maski" na twarzy i nie nadużywam kosmetyków, ale warunkiem tego jest stan skóry Klientki. Jeśli jest zanieczyszczona z licznymi przebarwieniami i rozszerzonymi porami, jestem zmuszona to zatuszować. Jeżeli jest odwodniona, szara i niedotleniona -łuszczy się i bardziej widoczne są zmarszczki. Dlatego pomyślcie wcześniej o dobrym przygotowaniu skóry na ten wielki dzień. Zapraszam na zabiegi oczyszczające, normalizujące, nawilżające oraz dotleniające.
Więcej informacji w dziale OFETRA - KOSMETYKA I PAZNOKCIE ŻELOWE oraz w AKTUALNOŚCIACH.
Rezerwacja

W pierwszej kolejności zadzwoń 501 670 836 lub napisz e-mail: info@super-oko.com. Prześlę Ci szczegółowy cennik i sprawdzę dostępność terminów. Właściwej rezerwacji możesz dokonać tylko osobiście po telefonicznym ustaleniu wizyty.

Gwarancją rezerwacji daty i godziny makijażu ślubnego jest wpłacenie zadatku za każdą osobę malowaną w dniu ślubu.