Moja oferta skierowana jest do Klientek indywidualnych, firm, profesjonalnych fotografów oraz agencji reklamowych na terenie całego kraju.

Specjalizuję się w:
  • makijażu dziennym
  • makijażu wieczorowym (okazjonalny: sylwestrowy, bankietowy, studniówkowy itp.)
  • makijażu dla kobiety dojrzałej
  • makijażu ślubnym wraz z próbą (Zobacz: Oferta - śluby)
  • makijażu fotograficzny
  • makijażu na wybieg lub pokaz
Dla osób prywatnych przygotowałam program nauki samodzielnego wizażu i makijażu, podczas której odkrywamy wspólnie tajniki ubioru najbardziej odpowiadającego danej sylwetce, odpowiednią kolorystykę i korzystne fryzury. Uczę jak korygować niedoskonałości i jak się malować na różne okazje, adekwatnie do stylu życia i stanowiska Klientki. Program obejmuje: stylizację dzienną, wieczorową (okazjonalną), biznesową oraz ślubną. Pracuję tylko na profesjonalnych kosmetykach. Na terenie Śląska
i Małopolski wykonam każdy makijaż również z dojazdem do Klientki.
Zapraszam również firmy dbające o wizerunek kadry kierowniczej na warsztaty, szkolenia i konsultacje indywidualne dla pracowników. Pracownik jest wizytówką firmy, dlatego ważne jest, żeby makijaż, strój, biżuteria i galanteria były adekwatne do zajmowanego stanowiska. Poszczególne programy dostosowuje do wymagań statusowych firmy.
Swoje doświadczenie gromadzę już od 10 lat współpracując z różnymi fotografami, fryzjerami, projektantami mody. Sesje zdjęciowe to mój żywioł. Zajmuję się dobieraniem dodatków do kolekcji, aranżacją wnętrza, wyglądem modelki: makijażem oraz fryzurą. Asystuję przy sesji pomagając modelkom właściwie prezentować produkt - przedmiot sesji.